Rozkład autobusów szkolnych od 8 stycznia 2024 r.

Przywozy

Numer linii 560

07:20

Goszczyn, ul Armii Krajowej

07:24

Broniszew II

07:26

Broniszew I

07:28

Broniszew (Olszamy)

07:30

Olszamy

07:32

Broniszew (Olszamy)

07:34

Broniszew I

07:35

Lekarcice Stare

07:36

Lekarcice Nowe

07:40

Piekarty

07:45

Goszczyn, ul Armii Krajowej

Numer linii 564

06:55

Goszczyn, ul Armii Krajowej

06:58

Nowa Długowola

07:00

Józefów k/Goszczyna

07:03

Józefów

07:06

Józefów 03/06

07:09

Długowola 01/02

07:14

Długowola 03/04

07:17

Goszczyn, ul Armii Krajowej

Kurs III - numer linii 561

07:15

Goszczyn, ul. Armii Krajowej

07:22

Romanów k/Goszczyna

07:24

Olszew02

07:25

Olszew 01

07:27

Jakubów k/Goszczyna 02

07:29

Bądków 02

07:31

Bądków Zachodni

07:32

Bądków przy drodze G-K

07:36

Goszczyn, ul. Armii Krajowej

 

Odwozy

Kurs I - numer linii 563

13:40

Goszczyn, ul. Armii Krajowej

13:43

Długowola 03/04

13:45

Długowola 01/02

13:48

Józefów „Borowa Karczma”

13:50

Józefów

13:53

Józefów k/Goszczyna

13:58

Broniszew

14.00

Olszamy

14:02

Broniszew

14:03

Broniszew I

14:06

Lekarcice stare

14:07

Lekarcice Nowe

14:13

Piekarty

14:18

Goszczyn, ul. Armii Krajowej

 

Kurs II - numer linii 561

13:40

Goszczyn, ul. Armii Krajowej

13:47

Romanów k/ Goszczyna

13:48

Olszew02

13:49

Olszew 01

13:51

Jakubów k/ Goszczyna 02

13:53

Bądków 02

13:55

Bądków Zachodni

13:56

Bądków przy drodze G-K

14:01

Goszczyn, ul. Armii Krajowej

 

Kurs III - numer linii 563

15:15

Goszczyn, ul. Armii Krajowej

15:17

Długowola 03/04

15:19

Długowola 01/02

15:22

Józefów „Borowa Karczma”

15:25

Józefów

15:28

Józefów k/Goszczyna

15:33

Broniszew

15:35

Olszamy

15:37

Broniszew

15:38

Broniszew I

15:41

Lekarcice stare

15:42

Lekarcice Nowe

15:48

Piekarty

15:53

Goszczyn, ul. Armii Krajowej

 

Kurs IV - numer linii 561

15:15

Goszczyn, ul. Armii Krajowej

15:22

Romanów k/Goszczyna

15:24

Olszew02

15:26

Olszew 01

15:28

Jakubów k/Goszczyna 02

15:30

Bądków 02

15:32

Bądków Zachodni

15:33

Bądków przy drodze G-K

15:36

Goszczyn, ul. Armii Krajowej

  • e-biblioteka

  • e-dziennik

  • Kontakt

    Goszczyn, ul. Armii Krajowej 2

    48 6632230, 606290055, 
    psp[małpa]goszczyn.edu.pl

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.