W dniu 8 maja 2024 roku odbył się Szkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej. Jest to już jedna z tradycji naszej szkoły, dlatego bardzo nam miło, że wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem. Widzowie mieli przyjemność wysłuchać utworów takich jak: "Uwierz Polsko", "Żeby Polska była Polską" i wielu innych.

Jury podczas oceniania występów brało pod uwagę następujące kryteria: dobór repertuaru, czystość intonacyjną, znajomość tekstu pieśni, ogólny wyraz artystyczny, estetyczny i odpowiedni strój.

Komisja konkursowa w składzie: p. Jolanta Pawłowska, p. Agnieszka Borowiecka, p. Agata Gajewska, p. Karolina Grzechnik, p. Sylwia Zegarska, przyznała nagrody następującym uczniom:

- w kategorii klas 0-3:

I miejsce – Gabriela Wróbel (klasa II b)

II miejsce – Łucja Grabarczyk (klasa II b)

III miejsce – Wiktor Grzegorczyk (klasa II a)

Wyróżnienie – Seweryn Klepacz (klasa 0 a)

- w kategorii klas 4-8:

I miejsce – Marika Sobkowicz (klasa VI b)

II miejsce – Justyna Wrzesińska (klasa IV b)

III miejsce – Malwina Borkowska (klasa VIII a)

Wyróżnienie – Zofia Górka (klasa IV b)

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i wspaniałe występy. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!