Uczniowie klasy Va Marcel Gontarek, Amelia Sobieraj, Julia Biliniak, Maciej Kociszewski oraz Zofia Grotek zaprezentowali swoje wyjątkowe talenty artystyczne, biorąc udział w ogólnopolskim konkursie na komiks o przygodach Ekipy Chrumasa oraz zdrowym odżywianiu.

Konkurs ten był doskonałą okazją dla młodych twórców do rozwinięcia swojej wyobraźni i kreatywności. Uczniowie, tworząc własne historie obrazkowe, wykazali się oryginalnymi pomysłami oraz niezwykłą wrażliwością na ważne tematy związane ze zdrowym stylem życia. Każdy komiks był unikalny i przedstawiał indywidualne podejście autora do tematu, co dodatkowo podkreślało ich artystyczne zdolności.

Za swoje zaangażowanie i twórczość, każdy uczestnik konkursu otrzymał pamiątkowy dyplom oraz kostkę Rubika z bohaterami Ekipy Chrumasa. Te wyróżnienia były nie tylko dowodem uznania dla ich ciężkiej pracy, ale również motywacją do dalszego rozwijania swoich umiejętności.

Sukces Marcela, Amelii, Julii, Macieja i Zofii pokazuje, jak ważne jest wspieranie młodych talentów i zachęcanie ich do udziału w różnorodnych projektach artystycznych. Gratulujemy naszym uczniom i życzymy im dalszych sukcesów w przyszłych konkursach oraz wyzwań artystycznych!