Czas szybko płynie – 21 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego, uczniowie usłyszeli ostatni dzwonek kończący rok szkolny. Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu polskiego, po czym nastąpiło przekazanie sztandaru szkoły przez obecny poczet sztandarowy składający się z uczniów klas ósmych w składzie w składzie: chorąży - Miłosz Mieńkowski, asysta - Klaudia Duraj, Maja Soborzyńska nowemu w składzie: chorąży - Kępka Łukasz, asysta - Zuzanna Kaczmarek, Karolina Wudarczyk.

W dalszej części uroczystości pan dyrektor Mariusz Wangryn  podziękował uczniom, rodzicom oraz pracownikom szkoły za całoroczną pracę. Życzył wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji. Nie zabrakło również gratulacji dla naszych absolwentów z życzeniami sukcesów w dalszej edukacji.

Po czym nastąpiła najważniejsza dla naszych uczniów część wręczenie nagród za bardzo dobre wyniki w nauce i zachowanie oraz świadectw z wyróżnieniem.

Do życzeń i gratulacji przyłączył się obecny na uroczystości Wójt Gminy Goszczyn pan Waldemar Kopczyński.

Uczniowie klasy ósmej w pięknych słowach pożegnali grono nauczycielskie, śpiewem oraz pięknie wykonanym polonezem pożegnali się z naszą szkołą.