W dniach 01-03.06.2015r. uczniowie klas Ia i IIIb aktywnie spędzali czas na Zielonej Szkole w Ośrodku sportowo-rekreacyjnym „ Michasiówka ” w Giewartowie.
Mali uczestnicy wyjazdu zaraz po zakwaterowaniu w domkach, zostali podzieleni na grupy, zapoznani z instruktorami, którzy następnie przedstawili im zasady obowiązujące na terenie ośrodka. Sportowo-rekreacyjny dzień w Michasiowice trwał od godz. 8:00 do godz. 21:30.

W ramach bloków tematycznych uczniowie uczestniczyli w takich zajęciach jak:

• Park linowy
  • Pajęcza siec
  • Ścianki wspinaczkowe
  • Łucznictwo
  • Eurojumping
  • Gokarty
  • Tag Rugby
  • Aquazorb

Miłym akcentem kończącym dzień była dyskoteka (pierwszy wieczór), a następnego dnia ognisko z różnego rodzaju grami i zabawami.

Niestety „wszystko co dobre szybko się kończy”…. Z dużym żalem po trzech dniach pożegnaliśmy się z przesympatyczną kadrą instruktorską i uroczym zakątkiem jakim jest „ Michasiówka ”.

Na pamiątkę pozostaną nam wspomnienia i pamiątkowe zdjęcia grupowe.

Ogromne podziękowania dla pana kierowcy-Rafała Malinowskiego,  który okazał się nie tylko profesjonalistą w swojej pracy, ale także świetnym kompanem zabaw i opiekunem -czym zaskarbił sobie ogromne pokłady sympatii naszych podopiecznych.

Sylwia Mieńkowska

Małgorzata Siedlecka