W dniu 07.06.2018 r. na obiekcie Publicznej Szkoły Podstawowej w Goszczynie rozegrany został Trójbój Lekkoatletyczny Szkół Podstawowych. Organizatorem zawodów była Publiczna Szkoła Podstawowa w Goszczynie oraz Uczniowski Klub Sportowy „GOSZCZYN”. W zawodach wzięło udział 58 uczniów z 7 szkół podstawowych. Zawodnicy rywalizowali w następujących konkurencjach: biegach na 60 m, skoku w dal i rzucie piłeczką palantową.

Dziewczęta:
1. Konstancja Wielańczyk - PSP nr2 Grójec - 141 pkt.
2. Gabriela Maliszewska - PSP nr1 Grójec - 124 pkt.
3. Klara Szulc - PSP nr1 Grójec – 116 pkt.

Chłopcy:
1. Ernest Smolik - PSP Lesznowola – 106 pkt.
2. Aleksandr Karczmarz - PSP nr2 Grójec – 102 pkt.
3. Adam Jaworski - PSP Goszczyn – 100 pkt.

Zawodnicy, które zajęły trzy pierwsze miejsca w klasyfikacji ogólnej zostały nagrodzone dyplomami i pucharami, a najlepsi trzy osoby w poszczególnych konkurencjach odebrały dyplomy i medale, ufundowane przez Publiczną Szkołę Podstawową w Goszczynie i Uczniowski Klub Sportowy „GOSZCZYN”.