Od 1 września 2021 r. wszyscy uczniowie  będą uczyć się w szkole na zasadach sprzed pandemii. Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Ministerstwem Zdrowia oraz Głównym Inspektoratem Sanitarnym przygotowało wytyczne dla szkół podstawowych, które będą obowiązywały od 1 września 2021 r. Jest to zbiór zaleceń i rekomendacji, których celem jest bezpieczna oraz higieniczna organizacja zajęć w warunkach epidemii w nowym roku szkolnym. Prosimy o zapoznanie się z wytycznymi – klik

Ze względów epidemiologicznych oraz deszczowej prognozy pogody nie przewidujemy uroczystej ceremonii z udziałem klas, rodziców, nauczycieli i zaproszonych gości.

Harmonogram rozpoczęcia nowego roku szkolnego w dniu 1 września.

8:00 - Msza Święta w kościele parafialnym w Goszczynie

8:45 - Spotkania uczniów z wychowawcami w salach lekcyjnych. Prosimy o zabranie ze sobą obuwia zmiennego.

Wychowawca

p. Monika Korczak

p. Lidia Fatkowska

p. Iwona Janota