W ostatnich dniach w naszej szkole uczniowie klas V-VIII wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Frazeologicznym pt. „Licz się ze słowami”. Najwyższy wynik osiągnęli uczniowie klas ósmych – Oliwier Siedlecki (8 a) oraz Eliza Kostrzewa (8 b). Będą oni reprezentowali naszą szkołę w drugim etapie, który odbędzie się w Publicznej Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie 28 marca 2023 roku.

Cieszymy się, że konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony uczniów, a za zwycięzców trzymamy kciuki w dalszej części rozgrywek. Powodzenia!