3 listopada nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu #SzkołaPamięta organizowanego przez Samorząd Uczniowski. Prace były oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 0-3 (dzieci wykonywały prace plastyczne nawiązujące do polskiej tradycji świąt zadusznych), oraz klasy 4-8 (uczniowie mieli za zadanie wykonać prezentację multimedialną mówiącą czemu warto pamiętać o bohaterach).

W klasach 0-3 nagrodzono następujące prace:

I miejsce - Maja Maciak (3b)

II miejsce - Wiktor Sobieraj (1a)

III miejsce - Gabriela Wróbel (2b)

Wyróżnienia:

Emilia Grzechnik (0), Hanna Kowalczyk (0), Seweryn Pawlak (1b).

W klasach 4-8 nagrodzeni zostali:

I miejsce - Szymon Pucek (6b)

II miejsce - Marcin Grzechnik (4a), Marcel Gontarek (5)

III miejsce - Jakub Trzaska (4a), Bartłomiej Kudlak (6a).

Zwycięzcom gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział!