Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to czas wyczekiwany szczególnie przez dzieci. 18 grudnia w naszej szkole można było poczuć magię świąt za sprawą jasełek. Piękny występ uczniów klasy 5 pod opieką p. Anety Bąk wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój. Zebranych przywitali uczniowie klasy 3a układem tanecznym do utworu „Mario, czy Ty wiesz…”. Inscenizacja przeplatana była kolędami i pastorałkami w wykonaniu chóru szkolnego pod batutą p. Dariusza Borkowskiego-Thieu, klas nauczania wczesnoszkolnego oraz klas 6a i 6b. Na koniec głos zabrał dyrektor szkoły p. Mariusz Wangryn, który podziękował młodym artystom i ich opiekunom za przygotowanie wyjątkowych jasełek oraz za wspaniałe wprowadzenie w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Złożył także świąteczne życzenia uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia jasełek, szczególnie wychowawcom edukacji wczesnoszkolnej i klas 6a i 6b.